Vrije basisschool Scharrel Minderhout

| HOME ONZE SCHOOL  |  FOTO'S  |  PROJECTEN  |  KALENDER  | OUDERRAAD | CONTACT |

HET SCHARRELTEAM 2018 - 2019

Met veel plezier stellen we het Scharrelteam aan u voor. Naast elk naam vind je een foto zodat je de leerkracht vlot kan herkennen.

DIRECTIE AD INTERIM
Eline Huybrechts eline.huybrechts@scharrel.be
0494/91.97.19
 
SECRETARIAAT
Joke Vissers joke.vissers@scharrel.be
Rit GabriŽls rit.gabriels@scharrel.be
 
ZORGTEAM
Lies Van Der Kaa zorg voor 2,5 - 4 jarigen
lies.vanderkaa@scharrel.be
Greet Brosens zorg voor 4 - 5 jarigen
zorg eerste leerjaar
greet.brosens@scharrel.be
Tinne Vermeiren zorg in tweede en derde leerjaar
tinne.vermeiren@scharrel.be
Noor Eelen zorg in vierde, vijfde en zesde leerjaar
noor.eelen@scharrel.be
Nicole Machielsen zorgleerkracht schoolniveau
nicole.machielsen@scharrel.be
 
KLEUTERSCHOOL
Ann Jespers Dribbelklas

2,5 - 3 jarigen


ann.jespers@scharrel.be

Iris Keysers Giraffenklas

2,5 - 3 jarigen


iris.keysers@scharrel.be

Marijke Vermonden
Martine Vermeiren
Bijtjesklas

2,5 - 3 jarigen


marijke.vermonden@scharrel.be
martine.vermeiren@scharrel.be
 

Martine werkt donderdag.

 

Lief Aerts
Lies Van Der Kaa
Kikkerklas

3 - 4 jarigen


lief.aerts@scharrel.be
lies.vanderkaa@scharrel.be
 

Lies werkt op woensdag

Tine Adams Rikkiklas

3 - 4 jarigen


tine.adams@scharrel.be

 

een foto van juf Tine volgt nog.
Katrien Schrijvers Elmerklas

4 - 5 jarigen


katrien.schrijvers@scharrel.be

Margot Joosten Muisjesklas

4 - 5 jarigen


margot.joosten@scharrel.be

An Driessens
Martine Vermeiren
 
Knorretjesklas

4 - 5 jarigen


an.driessens@scharrel.be
martine.vermeiren@scharrel.be

Martine werkt op vrijdag

 
     
LAGERE SCHOOL    
Ilse Schrauwen 1A
ilse.schrauwen@scharrel.be
Chris Boonen 1B
chris.boonen@scharrel.be
Carmen Michielsen 1C
carmen.michielsen@scharrel.be

 

Glenn Jansen 2A
glenn.jansen@scharrel.be
sara.coertjens@scharrel.be

Sara werkt op vrijdag.


 

Loes Schrauwen 2B
loes.schrauwen@scharrel.be
 
 
Karin Boudewijns
 
3A
karin.boudewijns@scharrel.be
sara.coertjens@scharrel.be
 

Sara werkt op dinsdag.

 

Marianne Kempenaers
 
3B
marianne.kempenaers@scharrel.be
sara.coertjens@scharrel.be
 

Sara werkt op woensdag.

 

Fien Bark 3C
fien.bark@scharrel.be

 

 

 

een foto van Fien volgt zo snel mogelijk.
Ruth Goetschalckx 4A
ruth.goetschalckx@scharrel.be
Ilse Adriaensen
 
4B
ilse.adriaensen@scharrel.be
sara.coertjens@scharrel.be
 

Sara werkt op maandag

 
Anneleen Van Boxel
 
5A
anneleen.vanboxel@scharrel.be
 

 

Nele Tegenbos
 
5B
nele.tegenbos@scharrel.be
Berbe Verhoeven 5C
berbe.verhoeven@scharrel.be

 

 

 

een foto van Berbe volgt zo snel mogelijk.
Lotte Van Den Bogaert 6A
lotte.vandenbogaert@scharrel.be
Berten Boutsen 6B
berten@scharrel.be
 
OMKADERING
Sander De Bruyn
Lien Bruurs

bewegingsopvoeding

sander.debruyn@scharrel.be
lien.bruurs@scharrel.be

Lien werkt op woensdag

   
Nicole Machielsen bewegingsopvoeding

preventieadviseur
nicole.machielsen@scharrel.be

Nicole is aanwezig op dinsdag, woensdag en donderdag.

Lut Vermeiren muzische vorming
bewegingsopvoeding


lut.vermeiren@scharrel.be

Greet Brosens
Sara Coertjens
Noor Eelen
taalinitiatie Frans

greet.brosens@scharrel.be
sara.coertjens@scharrel.be
noor.eelen@scharrel.be

Els Dirks kinderverzorging